poniedziałek, 24 marca 2014

SIÓDME URODZINY!

Znowu mnie to prawie ominęło... Wprawdzie zdaję sobie sprawę, że zaglądam tu coraz rzadziej, ale respirator działa i co jakiś czas pozwala blogowi oddychać.  Nie mam czasu, bo:
- zaprząta mnie dziecko (takie żywe, z nóżkami i rączkami);
- zaprząta mnie praca;
- w międzyczasie piszę przewodniki dla Ciekawych Miejsc, z których jeden już jest, Tajemnice Mazowsza będą zaraz, a po nich seria przewodników po dzielnicach;
- staram się prowadzić czasem wycieczki po mieście - w tym roku zapraszam na wycieczki UTM i wraz ze Stowarzyszeniem Masław będę prowadził wycieczki po Woli i Bielanach. Szczegóły na profilu fb;
- no i po prostu życie...
Dlatego wrzucam tu coraz rzadziej nowe posty, ale to nie to, że nie mam czasu pisać - nie mam czasu poszwendać się zwyczajnie po mieście i porobić materiał fotograficzny do wpisów.
I choć oglądalność strony spadła o 5000 wejść miesięcznie, to nadal jest statystyki oscylują w ramach 10.000 - więc chyba całkiem nieźle. 
Oby było więcej czasu na wszystko...

5 komentarzy:

Adam Wróblewski pisze...

Gratuluję jubileuszu. 7 latek - spory kawałek czasu się zrobiło:)

justka2712 pisze...

Gratuluję! 7 lat szmat czasu! Zaglądam na Twojego bloga już od jakiegoś czasu, bo sam lubię wałęsać się po Warszawie, ale jeszcze nigdy nie komentowałam :) Rozumiem też brak czasu, bo sama jako osoba pisząca bloga borykam się z jego brakiem, bo pochłaniają go rzeczy ważniejsze... Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

aldi pisze...

Gratuluję
Ciekawie piszesz, często tu zaglądam
Dziękuję

lavinka pisze...

Ojej ile to czasu. Tak sobie przypominam, że Warszavka niewiele młodsza (licząc od momentu założenia na bloogu) ;)

nomad pisze...

To ja dziękuję :)
Wszystkim :)