czwartek, 25 października 2007

PRZEDSZKOLE DĘBOWY RAJ

ul. Cegłowska 13a
Budynek powstał w 1954 jako przedszkole nr 129. Niski budynek mieści się wśród drzew bielańskiej dzielnicy willowej. Koło budynku ładny i nowy plac zabaw na 5 km2. Przedszkole nazywa się Dębowy Raj od 2001. W ogrodzie stoi pomnik przyrody: potężny dąb. W programie przedszkola rytmika, jęz. angielski, korektywa, taniec towarzyski, logopeda, zajęcia komputerowe, teatrzyki, koncerty i wycieczki.

5 komentarzy:

Warszawa78 pisze...

W pięknym miejscu wybudowali. I tuż koło Lasku Bielańskiego. No chyba, że dzieciaki mają tendencję do uciekania do lasu :)

przewodnikpokrakowie pisze...

He he Cegłowska... Warszawa78 się ucieszył, co?

lavinka pisze...

Dziś chyba spotkałam starszaki z tego przedszkola... były zachwycone kolorami liści w lasku Lindego(do którego mają jeszcze bliźej) ;)

Oursa pisze...

"debowy raj" piekna nazwa odrazu widze Brzechwe i krasnoludki.
One napewno tam sa!!

Anonimowy pisze...

szkoda tylko że od 1-09-2014 będzie to przedszkole publiczne i tylko dla wybranych przy dzisiejszych wymogach rekrutacyjnych. Będzie to przedszkole tylko dla najbiedniejszych i dla dzieci samotnych matek, dzieci rodziców którzy normalnie zarabiają, tam się niedostaną tak jak do każdego publicznego. A opłaty w tym niepublicznym były na prawde przystępne. Szkoda... ehhh...