środa, 1 października 2008

NOWE OSIEDLA NA GÓRCACH

Nowe osiedla na Górcach powstają wzdłuz ulicy Dywizjonu 303. Na plakatach zapraszają kameralnością i zielenią. Takie osiedle wyglądać ma np. tak:
Jakie to piękne, co?? Szkoda, ze nie zaznaczono, ze na parcelach obok są równiez bloki i inne budynki, a nie drzewka. W sumie szczegół. Co innego jest lepsze. Komunikacja!! na pewno najlepsza!!
Czemu najlepsza?? Cóż, te ogrodzenia to nie granica budowy bloków, te są już gotowe. Po lewej zaden blok nowy nie powstaje. To wiadukt. Wiadukt nad budowaną właśnie Trasą S-7 i S-8 z węzła Kontopa do alei Prymasa Tysiąclecia...
... która, jak widać, przebiega dokładnie pomiędzy starszą zabudową osiedla a nowiusieńkimi blokami, które właśnie są wykańczane. Załozę się, że wszystkie mieszkania poszły za gruba kasę. I tylko ktoś sie niebawem moze zdziwić, jak tuż pod oknem nagle znalazła się trasa szybkiego ruchu, którą przejezdza kilka tysięcy aut na godzinę. Ale czy inwestor cos wspominał o trasie?? Nie, no bloki doskonale skomunikowane z miastem!!!!

4 komentarze:

agata744 pisze...

Powszechnie stosowane 'niedomówienie'. Gdy razu pewnego wysłałam @ do inwestora z pytaniem o umiejscowienie cmentarza i z prośbą aby oznaczył strony świata to nie raczył nawet odpowiedzieć :)
Często stosują zamiast pustki wśród zieleni (ach) półprzezroczyste bryły, które niby są, ale jakby ich nie było...
Jak się wykłada grube pieniądze na mieszkanie to trzeba się przejechać do urzędu i o wszystko zapytać. Deweloper nigdy nam całej prawdy nie powie. Kropka.

Warszawa78 pisze...

Cóż, nawet wielkie bloczydło na Żoliborzu stojące przy samiutkiej Trasie Toruńskiej i do tego blisko Wisłostrady deweleoper reklamował jako kameralne osiedle położone w zielonym zakątku Warszawy...

Anonimowy pisze...

Najsmutniejsze jest to, że wciąż znajdują ludków, którzy kupują mieszkanie bez sprawdzenia takich rzeczy...
Hrabia_Piotr.

lavinka pisze...

ROTFL U mnie w okolicy też już sprzedają mieszkania z widokiem na trasę szybkiego ruchu do mostu północnego... a na horyzoncie... huta! :) Osiedle dla miłośników klimatów Industrialnych :)))